Real Madrid – La Liga Blanco dhe Chust u bashkuan në seancën e ekipit të parë

Sergio Ramos ende nuk po stërvitet me grupin e Real Madrid

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu