El Klasikoja u hijeshua nga një reshje biblike për pjesën më të madhe të kohëzgjatjes së saj prej 90 minutash të Shtunën në mbrëmje ndërsa qielli u hap në Madrid.

Lojtarët në të dy anët mbetën të zhytur në ujë nga shiu, i cili filloi të binte keq gjatë pjesës së parë.

Duke qenë i nënshtruar të lagështit dhe të ftohtit për mjaft kohë, Lionel Messi vendosi për një ndryshim të fanellës dhe termike në pjesën e dytë – ndërsa loja po vazhdonte.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu