Real Madrid vs Levante Diskutuan Jovic, Carvajal dhe Zidane

Bettoni: Unë nuk jam i shqetësuar për rinovimin e Sergio Ramos
Realmadrid.com

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu