Romë 4-3 Spezia Fonseca e vlerësoi spanjollin

Mayoral: Sot shënova dy gola dhe ditën tjetër më humbi, kjo është jeta e një sulmuesi
EFE

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu