Sergio Ramos shkoi në mediat sociale për të treguar blerjen e tij të re, një biçikletë të personalizuar që përmban flamurin spanjoll së bashku me emrin e tij, nënshkrimin dhe numrin e këmishës.

Greyp G12 është një hiper ebike që u krijua nga kompania kroate Rimac Automobili. Ka një motor 16 kf dhe një bateri litiumi 3kWh që i lejon asaj të udhëtojë për 120 kilometra pa u rimbushur, me shpejtësinë maksimale të tij 70 km / orë.

Ajo gjithashtu përmban rrota 26 “, a RockShox Boxxer RC pirun i përparmë dhe a RockShox Vivid R2C goditje e pasme, si dhe Shimano Saint frenat.

Kushton më shumë se 10,000 euro

Greyp G12S‘vlera i kalon 10,000 euro por është e dyshimtë nëse Ramos bleu biçikletën, ose iu dha një dhuratë, pasi fotografia që ai publikoi në Instagram ka tejkaluar 900,000 pëlqimet dhe kjo është mjaft e reklamuar për kompaninë.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu