Seria A | Tregu i Transfertave Dëshironi ta nënshkruani atë në janar

Juventusi përshpejton marrëveshjen për Paul Pogba dhe lëviz përpara Real Madridit

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu