Seria A Katër gola dhe tre asistime këtë sezon

A është Theo Hernandez mbrojtësi më i mirë i majtë në Evropë?
AFP

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu