Ukraine dhe AC Milan legjendë Andriy Shevchenko ka njoftuar fundin e kohës së tij në krye të ekipit kombëtar të Ukrainës.

Pas një periudhe pesëvjeçare si trajner i vendit të tij, Shevchenko ka thirrur kohën në qëndrimin e tij, duke i udhëhequr ata në një relativisht …Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu