Argjentina Zbulesa e madhe

Shoku më i mirë i Maradonës: Diego më tha se kishte 100 milion dollarë dhe askush nuk e di se ku

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu