Supercopa de Espana Ndodhi problemi me audion

Konferenca e pakëndshme për shtyp e Barcelonës me Frenkie de Jong dhe Ronald Koeman

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu