Tregu i Transfertave Lajmet dhe thashethemet më të fundit

Përmbajtja e Transferimit të së Martës: Door përplasi daljen në Haaland, Real Sociedad dëshiron sulmues

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu