Argjentina Shoku i ngushtë i legjendës

Turco Garcia: Maradona u rrëmbye dhe vdekja e tij ishte e shmangshme

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu