Valladolid vs Barcelona Të lumtur me fitoren dhe ndryshimin e formacionit

Koeman kontrollon orën e tij kundër Valladolid
Koeman kontrollon orën e tij kundër Valladolid
MARCA

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu