Valladolid vs Barcelona Araujo, Mingueza dhe Lenglet fillojnë të gjithë

Formacionet Real Valladolid vs Barcelona konfirmuan: Griezmann dhe Busquets në stol

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu