TOTTENHAM FILLIMI XI (3-4-1-2): Hugo Lloris; Eric Dier, Davinson Sanchez, Ben Davies; Matt Doherty, Harry Winks, Pierre-Emile Hojbjerg, Sergio Reguilon; Tanguy Ndombele; Harry Kane, Djali Heung-Min.

NOLNTOR WT E UJVE: Vitinha, Maximilian Kilman, Ki-Jana Hoever, Taylor Perry, Owen Otasowie, Rayan Ait Nuri, Theo Corbeanu, John Ruddy, Luke Cundle.

Ujqërit që fillojnë me XI (4-2-3-1): Rui Patricio; Nelson Semedo, Conor Coady, Romain Saiss, Marcal; Ruben Neves, Joao Moutinho; Adama Traore, Daniel Podence, Pedro Neto; Fabio Silva.

Spurs ka rënë nga maja e tabelës në të tetin pasi doli pa fitore në tre daljet e tyre të fundit në Premier League (D1 L2), por ata hyjnë në këtë lojë pasi kanë siguruar një vend gjysmëfinal të Kupës EFL pas një fitore 3-1 ndaj Stoke. City të mërkurën. Ujqërit kanë fituar vetëm një nga katër ndeshjet e tyre të fundit (L3), por kjo fitore erdhi në ndeshjen e tyre të fundit në shtëpi kur ata mundën Chelsea 2-1.

Përshëndetje dhe i mirëpritur për mbulimin drejtpërdrejt të takimit të Premier League midis Wolves dhe Tottenham në Molineux!Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu