Aktualizado

14/06/2021 –
14:47

Zinedine Zidane u pa jashtë Estadio de Vallecas para ndeshjes së parë të finales së playoffit të Rayo Vallecano në LaLiga SmartBank kundër Girona, me Luca Zidane që luante për Rayo, por i pari Real Madrid shefi u përgjigj në një mënyrë interesante kur ai u pyet për daljen e tij nga Los Blancos nga një gazetar.

Qartësisht i irrituar nga një pyetje në lidhje me letrën që ai shkroi në atë që ishte një nga paraqitjet e tij të para publike që nga largimi Real Madrid, Zidane mori çështjen me Sergio Quirante, një gazetar për Gol.

“Trainer, si jeni? Si është gjithçka? A u larguat Real Madrid në një mënyrë të keqe me letrën [you wrote]? “Pyeti Sergio Quirante Zidane jashtë Vallecas.

“A do të vazhdoni të bëni të njëjtat pyetje pa kuptim si më parë?” Zidane u përgjigj.

“Jo, unë pyeta vetëm për shkak të letrës,” u përgjigj Sergio Quirante.

“Po, kjo është arsyeja pse. A do të bëni të njëjtat pyetje? Puna juaj është një turp,” deklaroi francezi

“Nuk do t’ju bëj më pyetje. Unë thjesht doja …” vuri në dukje gazetari.

“Unë ju njoh dhe ju më njihni. Alwaysshtë gjithmonë e njëjta gjë,” Zidane tha “Por ti … eja këtu. Ndal [your filming]. Eja ketu. Ejani të flisni me mua. Eja, ti.

“Richi, mos regjistro”, tha Sergio Quirante në fund.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu