Ballia Tags Ronald Vording

Tag: Ronald Vording

MOST COMMENTED

Kur lojtarët elitarë humbin durimin: Grushta koke, kafshime, grushta dhe shkelje...

Futboll Momente tronditëseFootball është një sport plot emocione dhe në disa raste, lojtarët nuk mund të kontrollojnë durimin e tyre në fushë.Lionel Messi...

HOT NEWS