Ballia Tags UEFA

Tag: UEFA

MOST COMMENTED

Gilgeous-Alexander kryeson Thunder pas Donovan, Bulls në OT

OKLAHOMA CITY (AP) - Shai Gilgeous-Alexander kishte një karrierë të lartë 33 pikë dhe 10 asistime për të ndihmuar Oklahoma City të mposhtë...

HOT NEWS