Bouchard dhe Steelers QB konfirmojnë marrëdhëniet

Numëro Xhind Bouchard si anëtar nderi i Perdes së Çelikut.

Ish finalisti i Wimbledon Bouchard dhe Pittsburgh Steelers qendërmbrojtës Mason Rudolph kanë konfirmuar marrëdhënien e tyre në një postim në Instagram.

Gjokoviq: Shumica e lojtarëve nuk do të luajnë nëse karantinat vazhdojnë

Rudolph, i cili vesh nr. 2 dhe është i dyti në tabelën e thellësisë së Steelers për Ben Roethlisberger, është nr. 1 në zemrën e Bouchard.

“Shën Valentini im”, titulloi QB këtë foto të çiftit në plazh së bashku.

Kredi fotografike: BGL BNP Paribas Luksemburg Hapur në Facebook

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu