Caroline Wozniacki është shtatzënë

Jeta pas tenisit po bëhet edhe më emocionuese për të Caroline Wozniacki.

Ish-bota Nr. 1 njoftoi se ajo është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të parë me burrin David Lee.

Serena: Rival më mungon më shumë

Wozniacki postoi lajmin e mirë në Twitter me këtë imazh të titulluar: “Mezi po pres të takoj vajzën tonë në qershor!” dhe i shoqëruar nga një emoji zemre dhe familjare.

Wozniacki dhe Lee lidhën nyjën më 15 qershor 2019 në një atmosferë përrallore.

Nën diellin toskan çifti u martuan në Rosewood Castiglion del Bosco Hotel, një vendpushim dhe punishte vere.

Rreth 120 mysafirë morën pjesë, përfshirë Serena Williams, e cila shërbeu si shoqëruese e nuses.

Miqtë e vjetër të Wozniacki Angelique Kerber, Agnieszka Radwanska dhe Ursula Radwanska ishin të gjithë pranë për të ndihmuar në festimin.

Kredia e fotografisë: Geti

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu