Nga Chris Oddo | @TheFanChild | E hënë 26 korrik 2021

Novak Djokovic dhe Ashleigh Barty i janë bashkuar garës së Dyfishtë të Përzier në Olimpiadën e Tokios. Dyshja e Nr.1 ​​të Botës bashkohen në një barazim të mbushur me yje me 16 skuadra që përfshin nëntë lojtarë me …

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu