Eugenie Bouchard ka lidhur një marrëveshje afatgjatë me New Balance.

Express Tenisi

Ish-bota Nr.5 do të debutojë në rrugën e fundit me ngjyra të reja New Balance 327 për të filluar lidhjen e re këtë muaj. Bouchard aktualisht është në Lyon, Francë, ku do të përballet me Bjellorusinë Aliaksandra Sasnovich në aksionin e raundit të parë të martën.

“Unë jam jashtëzakonisht e ngazëllyer që do të bashkohem me familjen New Balance”, tha Bouchard. “Unë gjithmonë e kam admiruar trashëgiminë e markës dhe mendoj se është një nga markat më coole, më inovative në industrinë atletike tani. Unë pres që të punoj me markën brenda dhe jashtë fushës. ”

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu