Fila zbulon koleksionet e AO

Sofia Kenin do të nisë mbrojtjen e saj të titullit Australian Open të veshur me një klasik.

Fila zbuloi koleksionin e tij Australian Open 2021, duke përfshirë koleksionin Back Court Kenin, bota Nr 1 Ash Barty, ish-bota Nr. 1 Karolina Pliskova dhe kampion i dyfishtë AO Timea Babos do të veshin në Melburn.

Më shumë: Monfils Hires Bresnik si trajner

Koleksioni Back Court shfaqet me ngjyra – vjollca, blu dhe gëlqere janë thekse.

Kapëset e koleksionit Back Court përfshijnë Rezervuarin e Plotë të Mbulimit me hollësi të hollësishme, i cili siguron një rrotullim bashkëkohor në një klasik të FILA-s me detajet e pasme të shikimit të një shikimi; Rezervuari Halter, që përmban një shtresë anësore të lakuar në fund dhe hapje të papritura të agrumeve; Rezervuari Racerback, i ofruar në të bardhë, marinë ose gëlqere; dhe Cami Tank me kryqëzimin e yjeve që i jep një kontrast të mprehtë kolegëve të tij të koleksionit me gëlqere të egër.

Lojtarët e burrave Fila do të përdorin koleksionin e pastër dhe të pastër të Legjendave.

Opelka

Reilly Opelka, Diego Schwartzman, Guido Pella, Sam Querrey dhe Andreas Seppi do të shkrepin në lavdinë e Australian Open duke veshur koleksionin Legends në një gamë ngjyrash të bardhë dhe marine.

Ombre Crew siguron një kombinim unik të zbehet e bardha dhe ombre, e përfunduar me një mbivendosje kasetë marine të kundërta në mëngë, ndërsa Rally Crew i ri ofron pëlhurë të lehtë, të performancës së rrjetës së tubave.

Polo i Legjendave siguron stil serioz të gjykatës së fortë me dy stile të kundërta: Ombre Stripe Polo, duke shfaqur një tufë me tre butona dhe shirit të kundërt të qafës; dhe Rally Polo, një polo me performancë të lyer me fije të shtypura në grupe të valëzuara nga oqeani.

Kredia e fotografisë: Fila

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu