Gërmimi i Kyrgios në Gjokoviç

Nick Kyrgios po feston triumfin e Novak Djokovic në Roland Garros në modën e vërtetë Kyrgios.

Kyrgios, i cili është vendosur të kthehet në Kampionatin e Mallorca javën e ardhshme, mori një meritë për vrapimin e frymëzuar të Gjokoviç në titullin e tij të 19-të Grand Slam në një postim në Instagram.

Aussie mercurial postoi këtë pamje praktike në fushë balta me numrin 1 të botës me titull: “Po kjo foto është e vërtetë, si mendoni se ai fitoi RG?”

A mund të shohim një ribashkim të këtyre dy partnerëve karizmatikë sparring në bar javën e ardhshme?

Nr.1 i Botës Djokovic ka hyrë në shortin e dysheve në Mallorca që do të thotë se ai mund të përplaset me Kyrgios përreth terrenit në turneun e parë të fushës në Mallorca në historinë e ATP.

Duke shtuar kënaqësinë, Toni Nadal, xhaxhai i Rafa Nadal dhe trajneri origjinal, është drejtori i turneut në Mallorca.

Kush e di? Ndoshta ata do të bashkohen të gjithë për një seancë praktike në grup ashtu si kohët e vjetra.

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu