Gjokoviç për Dhimbjen e Dreamndrrës së Tretur

Nga Richard Pagliaro | E Premte, 30 Korrik 2021

Novak Gjokoviç mund ta shihte rrugën e tij drejt ndeshjes për medaljen e artë aq qartë sa edhe fillimi.

Pastaj Aleksandër Zverev iu afrua vijës dhe mori një top shkatërrues në Grand Grandin e Nr 1 të botës …

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu