Medvedev ndan kënaqësinë më të madhe

E Daniil Medvedev vakti i mashtrimit është një vakt i lumtur.

Finalisti i Australian Open zbuloi kur ai dëshiron të festojë një fitore – ose të gëzojë veten pas një humbjeje të vështirë – ai nuk kërkon për një birrë të ftohtë ose akullore të butë.

Nadal: Alcaraz ka përbërësit e një kampioni

Në vend të kësaj, njeriu me nofkën Meddy Bear varet me Hamburglar, Grimace dhe Kryetarin e Bashkisë McCheese në Mickey Ds.

Duke pasur parasysh faktin që një Q-Tip duket sikur mbart më shumë yndyrë trupore sesa rusishtja tepër e dobët, mund të mendoni se rregullimi i ushqimit të shpejtë është artikulli i fundit në menunë e Medvedev.

Numri 3 i botës thotë se vitet e udhëtimeve globale e kanë mësuar atë se McDonald’s ruse janë shumë më të larta se harqet e arta në pjesën tjetër të botës.

“Unë dua diçka të mirë. Shumë herë kur humbas një ndeshje ose kur përfundoj një turne, marr McDonald’s,” tha Medvedev. “Më pëlqen McDonald’s sepse është me të vërtetë mirë në Rusi. Muchshtë shumë më pak e mirë në SHBA dhe Evropë, nuk e di për cilat arsye prandaj pendohem shumë herë që e kam marrë, por kjo është një lloj ëndrre fëmijësh.

“Shumë herë nëse humbas një ndeshje, si kur je në depresion, nuk e di, ti merr akullore, po, unë marr McDonald’s.”

Kredia e fotografisë: Alberto Nevado / Mutua Madrid Open

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu