Mektic dhe Pavic pretendojnë arin në të gjitha finalet olimpike kroate të çifteve për meshkuj

Nga Erik Gudris | E Premte, 30 Korrik 2021

Kroacia siguroi medaljen e artë në dyshe për meshkuj si Nikolla Mektic dhe Mate Paviç bashkatdhetarët e mundur Marin Çiliç dhe Ivan Dodig në ndeshjen për medaljen e artë.

Farat kryesore Mektic dhe Pavic fituan 6-4, 3-6, …

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu