Ju normalisht mund ta identifikoni Reilly Opelka nga servisi i tij i lulëzuar dhe korniza e tij 6’11 “. Këtë javë në Truist Atlanta Open, thjesht kërkoni ngjyrën rozë.

Opelka dhe Diego Schwartzman gjatë aktivitetit evropian të argjilës debutuan me një çantë ngjyrosëse rozë kravatë, …Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu