Mercedes përqendrohet te Federer

Ne nuk do ta shohim Roger Federer në Australian Open të muajit tjetër, por super ylli zviceran është përsëri në qendër të vëmendjes në një reklamë të Mercedes.

Mercedes-Benz përqendrohet në jetën e jashtme të Federer në një fushatë të mediave sociale për prodhuesin e automjeteve S-Class.

Spoti i mediave sociale ndjek reklamën S-Class, kompania e makinave e lëshuar muajin e kaluar me protagonist Federer, kampionin botëror të Formula 1 Lewis Hamilton dhe muzikanten Alicia Keys.

Mercedes-Benz thotë se fushata synon të “sigurojë njohuri autentike në jetën e Alicia Keys, Lewis Hamilton dhe Roger Federer. Vendi tregon se çfarë do të thotë vërtet” për kujdesin për ato që kanë rëndësi “për dëshmitë tona.”

Kredia e fotografisë: Mercedes-Benz

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu