Murray "I dërrmuar" Nga Humbja, konsideron të ardhmen

Andy Murray dhe partneri Joe Salisbury vështroi bukurinë e raundit të medaljeve, por ndjeu brutalitetin e rënies së shkurtër.

Ish-nr 1 i botës Murray dhe Salisbury mbajtën një epërsi me një set, 4-2 në çerekfinalet e Lojërave Olimpike të Tokios para …

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu