Naomi Osaka vazhdon të zgjerojë listën e saj gjithnjë në rritje të marrëveshjeve të miratimit. Megastar japonez ka shtuar TAG Heuer, një markë zvicerane e orëve luksoze, në listë.

Express Tenisi

Javë pasi u bë një ambasadori i markës për markën luksoze Louis Vuitton lojtari që u bë femra me të ardhurat më të larta në histori vitin e kaluar vazhdon të bëjë marrëveshje me blockbuster. Osaka fitoi 37.4 milion dollarë në para shpërblimi dhe miratime në periudhën 12-mujore nga maji 2019 deri në maj 2020.

“Unë jam i ngazëllyer dhe i nderuar që bashkohem me TAG Heuer si ambasador i markës”, tha Osaka. “Ashtë një partneritet dhe miqësi që ilustron mendimin dhe vlerat tona të përbashkëta. Qasja gjurmuese e markës me moton e tyre ‘Mos u bëj nën presion’ flet për mënyrën se si e jetoj jetën time brenda dhe jashtë fushës.

“TAG Heuer po pret të shoqërojë ambasadorin e saj më të ri të markës në çdo turne në 2021 dhe më tej,” tha kompania në një deklaratë. “Marka njeh në Osaka një shprehje të guximshme të vlerave të saj themeluese – pasionin për veprim, performancën e lartë, forcën mendore dhe avangardën – dhe e sheh atë si një përshtatje natyrore dhe autentike për kompaninë. Shtë e vështirë të imagjinohet një mishërim më i mirë i motos së TAG Heuer “Mos kërcit nën presion”. Në zemër të lojës së saj është një shërbim i madh dhe një lojë frikësuese në tokë dhe këto armë përmirësohen nga inteligjenca, fokusi dhe ekzekutimi që ajo sjell në ndeshjet e saj. ”

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu