Osaka do të veshë Patch Ditën e Punës në AO

Naomi Osaka do të paraqesë një vështrim të ri në Australian Open.

Kampionia e US Open do të veshë një patch logoje Workday në veshjen e saj të ndeshjes në Australian Open, e cila fillon në 8 Shkurt. Osaka do të debutojë në Patch Workday kur ajo të luajë Një ditë në Drive, një veprimtari bamirësie në Adelaide në 29 Janar.

Më shumë: Testet Paula Badosa Pozitive për COVID-19

Tri herë kampioni i Grand Slam, Osaka, vazhdon të tregojë muskuj të marketingut.

Express Tenisi

Në pesë muajt e fundit, ajo ka bashkuar forcat me Louis Vuitton dhe Beats si një ambasadore globale, bëri një marrëveshje me TAG Heuer dhe ndihmoi PlayStation të niste PS5. Këto miratime u shtuan në portofolin e gjerë të partnerëve të Osaka, duke përfshirë Nike, MasterCard dhe Nissan, dhe aksionet e kapitalit në BodyArmor dhe Hyperice.

“Tenisi ka bërë kaq shumë për mua. Unë e dua lojën dhe mënyrën se si ndihem në fushë, por gjithashtu vlerësoj mundësinë që kam për të ndryshuar, “tha Osaka.” Platforma ime më ka lejuar të ndriçoj një çështje të rëndësishme sociale dhe të bëj biseda që kanë vërtet rëndësi.

“Unë krenohem shumë me atë me të cilin bëhem partner dhe jam i nderuar që bashkohem me Workday. Ne kemi vlera të përbashkëta, dhe së bashku, ne do të vazhdojmë të përpiqemi të bëjmë gjënë e duhur “.

Kredia e fotografisë: Dita e punës

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu