Osaka zbarkon fushatën e Levit

Naomi Osaka është veshur me klasikë në një fushatë të re reklamash për Levi’s.

Kampionia e US Open reflekton në udhëtimin e saj për t’u bërë një kampione tenisi dhe një kampione për lëvizjen e jetës së zezë dhe çështjet shoqërore në fushatën “Bukuroshja për t’u bërë” e Levi.

Më shumë: Osaka Shërben në Futboll

Kampioni tre herë i Grand Slam ka një xhaketë xhins Levi të larë me lesh dhe dritë, të shoqëruar me xhinse të lara lehtë në reklamë.

Mbrojtësi i të drejtave të aftësisë së kufizuar, Haben Girma, ndikuesit Willow Smith dhe Jaden Smith dhe modelja Leyna Bloom gjithashtu shfaqen në spotin televiziv duke ndarë udhëtimet e tyre.

“Gjatë gjithë procesit të karantinës, ndjehem sikur kisha shumë kohë për t’u ulur dhe për të menduar, dhe më e rëndësishmja për të reflektuar mbi zgjedhjet e jetës sime, dhe atë që unë dua që njerëzit të më kujtojnë mua,” tha Osaka. “Ndjehem sikur kam qenë vërtet hezituese dhe e shqetësuar për atë që njerëzit mendojnë për mua shumë shpesh.

“Gjithçka që kam përjetuar në jetën time, dua që njerëzit të kuptojnë se kjo më formoi.”

Nëse paktet e miratimit do të ishin rroba, Osaka do të kishte nevojë për një dollap të ri deri tani.

Nike dhe Yonex miraton së fundmi nënshkruar si ambasador për Louis Vuitton dhe Tag Heuer dhe mban partneritete me Nissin dhe Nissan gjithashtu.

Krediti i fotografisë: Shaniqwa Jarvis / Levi’s

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu