Pedro Munoz kishte një vizion për të ardhmen e tenisit në Spanjë. Viti ishte 1991. Tenisi spanjoll po fillonte të hynte në ballë në skenën globale dhe së shpejti do të vendosej si një fabrikë e palëkundjeve të fushës së argjilës në profesionin …Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu