Serena Gëzon Rolin e Ri

Serena Williams po shton një rol të ri në CV-në e saj: Traineri.

Kampionia e 23-herë Grand Slam u përshtat për vajzën e saj Australian Open Olimpia një mësim në gjykatë.

Më shumë: Osaka Emërohet Louis Vuitton Ambasador

Olympia, duke përdorur një ballë me dy duar që të kujton heroin e tenisit të ri Serena, Monica Seles, e mban atë në top, tregon një kthesë të fortë në shpatull dhe duket sikur ajo mund të jetë duke imituar atë gjëmimin e mamasë së famshme.

Serena mbishkroi postimin e saj në Instagram “kthehu, kthehu, arrij, drejto, ndiq …”

Këshilla të mira, të cilat kujtojnë përgatitjen stresuese të racës së babait Richard Williams për Serena dhe Venusin e ri.

Kredi fotografike: Tenis Australia Facebook

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu