Serena, Olympia veshin rroba banje që përputhen

Serena Williams dhe vajza Olympia vazhdojnë të ngrisin nivelet e bukurisë në mediat sociale.

Serena mbishkroi foton e çiftit që përputhet me rroba banje rozë nënë-vajzë: “The Shady One dhe the Wild Child, së bashku ne jemi të pandalshëm”.

Motra Venus Williams dhe Caroline Wozniacki komentuan mbi postimet.

Krediti i fotografisë: Serena Williams Instagram

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu