Shenjat Fiona Ferro me Lacoste

Fiona Ferro po rikthehet kafshimi në veshjen e saj.

Francezja 23-vjeçare ka nënshkruar një pakt veshjesh me të Lacoste. Kushtet financiare të marrëveshjes nuk u zbuluan.

Më shumë: Serena In Brutal AO Gjysma e Barazimit

Partneriteti përfaqëson një ribashkim: Ferro veshi Lacoste gjatë ditëve të saj të vogla.

“Lacoste ishte partneri im i parë dhe marka e parë që besoi tek unë kur isha 10 vjeç”, tha Ferro. “Sot jam krenar që mund të vesh përsëri krokodilin në turneun botëror. Ashtë një markë që më përshtatet në mënyrë të përsosur: Jam luftarake në gjykata, më pëlqen të rrezikoj dhe është kjo guxim dhe këmbëngulje që ndonjëherë mund të bëjë ndryshimi gjatë një ndeshje “.

Vendos nga Getty Images

Nr. 43 i botës bashkohet me një listë të ambasadorëve të markave të mbushura me yje Lacoste, duke përfshirë numrin 1 të botës Novak Djokovic dhe kampionin e ATP Finale Daniil Medvedev.

Kredia e fotografisë: Lacoste

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu