Shikoni: Ditët e Vallëzimit të Muguruzës

Garbine Muguruza po vallëzon gjatë gjithë sezonit të ri.

Kampionja dy herë Grand Slam ka qenë duke e rritur rrugën e saj përmes disa videove argëtuese në Instagram që ajo ka postuar javët e fundit.

Muguruza, e cila mbajti dy pikë ndeshje kundër Naomi Osaka para se të përkulej në raundin e katërt të Australian Open, ka ndarë shpirtin dhe këmbët e lumtura përmes muzës së saj muzikore.

Kredi fotografike: Paul Crock / Getty

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu