Nga Chris Oddo | @TheFanChild | E martë 2 Shkurt 2021

Rafael Nadal u detyrua të tërhiqej nga barazimi i mbrëmshëm i Kupës ATP midis Spanjës dhe Australisë për shkak të një mbrojtjeje të fortë, por kjo nuk e ndaloi kampionin 20-herë të madh të luante një rol të madh këshillues në skaj.

Express Tenisi

Shikoni ndërsa Nadal jeton dhe vdes me çdo top që goditet nga bashkatdhetarët e tij gjatë fitores së Spanjës. Tani, nëse ai nuk është një djalë që kujdeset për vendin dhe bashkëshortët e tij, ne nuk e dimë se çfarë është.

Postuar:

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu