Nga Chris Oddo | @TheFanChild | E hënë 4 janar 2021

Ditë pasi lajmi doli ai amerikan Sofia Kenin ishte ndarë me Menaxhimin Top 5, Bota Nr.4 ka njoftuar se ajo është e lidhur me GSE Worldwide.

Express Tenisi

“Jam shumë i lumtur që bashkohem me @GSEworldwide!” Kenin shkroi në Twitter. “Mezi pres të punoj me profesionistët :)”

Kenin bashkohet me një firmë që ka përvojë të lartë në tenis si dhe sporte të tjera. Ndër tenistët që aktualisht menaxhohen nga GSE Worldwide janë Grigor Dimitrov, Eugenie Bouchard, Sloane Stephens, Leylah Fernandez dhe Vëllezërit Bryan.

Kenin, kampionia në fuqi e Australian Open dhe lojtarja e vitit WTA 2020 e vitit, do të fillojë fushatën e saj në 2021 këtë javë në Abu Dhabi, ku ajo është fara e parë dhe do të takojë një kualifikues në raundin e parë.

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu