Suárez Navarro ndan Sesionin Përfundimtar të Kimioterapisë

Carla Suárez Navarro vazhdon të tregojë guxim, forcë dhe shpirt pozitiv në betejën e saj me limfomën Hodgkin.

Tani, Suárez Navarro mund të festojë një moment historik: Përfundimi i sesionit të saj të fundit të kimioterapisë.

Nadal: Disa kanë nevojë të bëjnë publike gjithçka që bëjnë

32-vjeçarja Spanjolle ndau këtë shkrepje në Twitter me titullin “seanca e fundit e kimioterapisë” së bashku me disa emoji të bicepsit që nënkupton forcën e saj në përfundimin e kimioterapisë.

Suárez Navarro ka ndarë përvojën e saj në luftimin e limfomës Hodgkin me azhurnimet e mediave sociale.

Muajin e kaluar, ajo shpërndau këtë video të një seance goditëse me Sara Errani.

Ish-numri botëror 1 Garbine Muguruza, ish partneri i dysheve i Suárez Navarro, ka thënë se ëndërron të ribashkohet me shoqen e saj për të luajtur dyshe në Lojërat Olimpike Verore të Tokios.

Kredia e fotografisë: Mark Peterson / Corleve

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu