Venus debuton në kopshtin e parave për Melburnin

Venus Williams është në formë nenexhiku përpara paraqitjes së saj të 21-të Australian Open.

Venus 40-vjeçare ndau një vështrim të fshehtë të veshjes së saj Australian Open në Instagram.

Më shumë: Murray Has Coronavirus, Pjesëmarrja e AO në Dyshim të Rëndë

Kampionia katër herë olimpike e medaljes së artë po sjell një pjesë të pyjeve në fushat e forta blu të Mebourne me modelin e saj të fundit për të Njëmbëdhjetë nga linja e veshjeve Venus.

“Rënia e parë @elevenbyvenus e vitit 2021 dhe ndihet MIR – – prezantimi i Forest Star!”, Postoi Venus së bashku me një emoji yll. “Unë jam duke tundur Veshjen Mbretëresha Skater në nenexhik”.

Venus, i cili bëri debutimin e saj në AO përsëri në vitin 1998 me një çerekfinale, është një dy herë finaliste e Australian Open. Në vitin 2017, ajo kaloi në finalen e AO duke rënë në motrën e sapotemë shtatzënë Serena.

Australian Open fillon në 8 shkurt. Venus, e cila humbi nga Coco Gauff në raundin e hapjes 2020 AO, po luan për titullin e saj të 50-të në karrierë.

Ne mund ta shohim Venusin e zhurmshëm të shërbejë me një kthesë të re interesante bazuar në një video praktike të kohëve të fundit që ajo ndau:


Kredia e fotografisë: Mark Peterson / Corleve

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu