Watson është gruaja e mrekullueshme e karantinës

Heather Watson është shfaqur si Gruaja e Çuditshme në karantinë.

Shtatëdhjetë e dy lojtarë janë të mbyllur në karantinë e vështirë në dhomat e tyre Australiane të hotelit. Lojtarët kanë ndarë disa stërvitje krijuese të karantinës.

Më shumë: Kohë të vështira, karantinë krijuese

Watson e ka bërë atë një hap më tej me krijimin e saj të izolimit.

Shikoni Watson që transformon një karrige lëkure në pajisje për shtypëse.

Britanikja e renditur në vendin e 58-të ndau videon e saj duke përfunduar një vrapim 5K brenda dhomës së saj.

Dhe Watson ndau goditje të lëmuara duke luajtur tenis pa fushë ose top.

Tani, Watson po vazhdon trajnimin e plotë të triathlon Final Countdown në karantinë.

Kredia e fotografisë: New Balance

.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu