Ciro Immobile ka shënuar një supergol në supersfidën ndaj Napolit duke zhbllokuar shifrat në “Olimpico”.

Një krosim i bukur nga krahu i majtë për Marusic, që ka gjetur kokën e sulmuesit që shkon në 8 gola në Serie A.

Immobile, Këpuca e Artë e Europës sezonin e shkuar, ka kërcyer dhe është kordinuar duke e dërguar topin aty ku Ospina nuk mund të mbërrinte aspak…

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu